نظر نظر نظرایسنا: بیژن بیرنگ که کارگردان برنامه ی «بفرمایید شام ایرانی» را عهده دار است، گفت: هیچ ادعایی نداریم که قرار است در شکل اصلی این برنامه تغییرات اساسی نسبت به نمونه های معمول که پیش از این تولید و پخش شده است، اتفاق بیفتد.

ایسنا: بیژن بیرنگ که کارگردان برنامه ی «بفرمایید شام ایرانی» را عهده دار است، گفت: هیچ ادعایی نداریم که قرار است در شکل اصلی این برنامه تغییرات اساسی نسبت به نمونه های معمول که پیش از این تولید و پخش شده است، اتفاق بیفتد.

بیژن بیرنگ، در توضیح مطلب بالا افزود: در همه جای دنیا مسابقه ی آشپزی به این شکل است که یک سری مهمان دعوت می شوند و صاحب خانه از آنها پذیرایی می کند و در نهایت این مهمانان هستند که به صاحب خانه امتیاز می دهند.

وی افزود: تهیه کنندگی مجموعه برنامه های «بفرمایید شام ایرانی» را موسسه ی «سینما ۲۴» بر عهده دارد و این برنامه برای شبکه ی نمایش خانگی در حال تولید است.

بیرنگ در ادامه توضیح بیشتری درباره ی برنامه ی «بفرمایید شام ایرانی» داد و گفت: سری اول برنامه «بفرمایید شام ایرانی» در مرحله ی تولید به سر می برد؛ این برنامه با حضور بازیگران سینما و تلویزیون، ورزشکاران و خوانندگان موسیقی پاپ و سنتی همراه است که با هم به رقابت می پردازند.

وی با تاکید بر اینکه «بفرمایید شام ایرانی» برای شبکه نمایش خانگی تهیه می شود، اضافه کرد: این برنامه به همین خاطر باید ویژگی های خاصی داشته و قاعدتا با برنامه های تلویزیونی متفاوت باشد تا مخاطبان قسمت ها را خریداری کنند؛ چراکه تولید برنامه برای شبکه نمایش خانگی کمی سخت تر و پیچیده تر است.

کارگردان برنامه «بفرمایید شام ایرانی» درباره ی تفاوت های این برنامه با نمونه های معمول، خاطرنشان کرد: پاتوق ۹۸ : تفاوت های برنامه کلامی نیست بلکه باید آنها را در اجرا دید؛ در واقع ما ساخت «بفرمایید شام ایرانی» را تجربه می کنیم و شکل های مختلفی را آزمایش می کنیم تا ببینیم چه چیزهایی می تواند ویژگی خاص این برنامه باشد و مردم از آن استقبال کنند.

بیژن بیرنگ در پایان به ایسنا گفت: همه چیز بستگی به نگاه مخاطبان دارد. به هر حال امیدوارم برنامه «بفرمایید شام ایرانی» مخاطبان زیادی را جذب کند.

 

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 24 خرداد 1390    | توسط: فرزاد    |    | نظرات()