دختران و زنان جوان اسیر پزشک خوش تیپ | FarsPatogh.COm

بعد از اینکه چند بار دیگر به منزل وی آمدم در نوبت آخر ۱۵۰ میلیون تومان پول به او داده و خواستم سهمی برای من در کارش در نظر بگیرد.ولی از فردای آن روز دیگر به تلفن‌هایم جواب نداد تا اینکه من تصمیم به مراجعه به منزل وی گرفتم و وقتی آنجا رفتم متوجه شدم خانه استیجاری بوده و او روز قبل آنجا را تخلیه کرده است.

دختران و زنان جوان اسیر پزشک خوش تیپ | FarsPatogh.COm

بعد از اینکه چند بار دیگر به منزل وی آمدم در نوبت آخر ۱۵۰ میلیون تومان پول به او داده و خواستم سهمی برای من در کارش در نظر بگیرد.ولی از فردای آن روز دیگر به تلفن‌هایم جواب نداد تا اینکه من تصمیم به مراجعه به منزل وی گرفتم و وقتی آنجا رفتم متوجه شدم خانه استیجاری بوده و او روز قبل آنجا را تخلیه کرده است.
تهران امروز: ظاهر شیک و اتومبیل‌های بنز گرانقیمت مرد کلاهبردار ابزار وی برای فریفتن زن‌ها و دختران جوان بود.

اردیبهشت ماه امسال زن جوانی به کلانتری عباس‌آباد آمده و از فردی که ۱۵۰ میلیون تومان از او کلاهبرداری کرده بود شکایت کرد. این زن به ماموران گفت: چند روز پیش که برای دیدن مادرم به خانه وی رفته بودم متوجه شدم دو جوان برای نصب تجهیزات ماهواره به‌ آنجا آمده‌اند. چون یکی از آنها ظاهری بسیار شیک و لباس‌هایی گرانقیمت بر تن داشت به اینکه وی نصاب ماهواره باشد شک کرده و از او در این باره سوال کردم.

این جوان شیک پوش با بیان اینکه تخصص اصلی وی پزشکی است و تنها برای همراهی دوستش به آنجا آمده است، گفت: درآمد اصلی من از راه اعزام تور به خارج از کشور به دست می‌آید و از این راه پول خوبی هم به‌جیب زده‌ام. چند وقتی هم است که برای گسترش کار خود در حال جذب سرمایه به خارج کشورم و حاضرم سود این مشارکت را هم تضمین کنم.

مرد شیک‌پوش که خود را دکتر بردیا دانش معرفی کرده بود، سپس نشانی منزل خود در خیابان ظفر را به من داده و از من خواست برای صحبت درباره سرمایه‌گذاری پیش او بروم. وی پس از خداحافظی از من سوار بنز سیاه‌رنگ گرانقیمتی که روبه‌روی خانه‌مان پارک کرده بود شده و به همراه دوست نصابش از آنجا رفت.

فردای آن روز به خانه وی رفته و دو بنز مشکی و سفید رنگ را دیدم که داخل حیاط خانه پارک شده و متعلق به دکتر دانش بود. من که وضع مالی‌اش را دیدم اعتمادم به او جلب شده، تصمیم به سرمایه‌گذاری در شرکت وی گرفتم. بعد از اینکه چند بار دیگر به منزل وی آمدم در نوبت آخر ۱۵۰ میلیون تومان پول به او داده و خواستم سهمی برای من در کارش در نظر بگیرد.ولی از فردای آن روز دیگر به تلفن‌هایم جواب نداد تا اینکه من تصمیم به مراجعه به منزل وی گرفتم و وقتی آنجا رفتم متوجه شدم خانه استیجاری بوده و او روز قبل آنجا را تخلیه کرده است.

با طرح این شکایت پرونده به کارآگاهان اداره سوم پلیس آگاهی سپرده شد. کارآگاهان با بررسی شکایات مشابه دریافتند چند زن و دختر جوان دیگر نیز با مراجعه به پلیس از شخصی به نام دکتر بردیا دانش به اتهام کلاهبرداری شکایت کرده‌اند.

بررسی پرونده این شکایات نشان داد این زنان همگی فریفته اتومبیل بنز و مدرک تحصیلی و لباس‌های گرانقیمت متهم شده و مبالغی هنگفت را در اختیار وی گذاشته‌اند.

چندنفر از این زنان به پلیس گفته بودند که متهم با آنها در یک ساختمان پزشکی در منطقه ازگل قرار ملاقات گذاشته است. با بررسی ماموران مشخص شد متهم یکی از اتاق‌های این ساختمان را اجاره کرده و تحت عنوان مطب پزشکی با نصب تابلو روی در ورودی دختران و زنان جوان را به آنجا کشانده و این زنان را که تحت تاثیر محیط مطب و شخصیت اجتماعی وی قرار گرفته بودند را فریفته و تحت عنوان سرمایه‌گذاری پول زیادی از آنها گرفته است.

کارآگاهان با بررسی دوربین‌های مداربسته ساختمان پزشکی تصاویری از متهم و اتومبیل‌های وی به دست آورده و آن را در اختیار پزشکان قرار دادند. آنها سرانجام چندی بعد اتومبیل متهم را در خیابان پاسداران شناسایی و وی را که قصد فریب دختری دیگر را داشت دستگیر کردند.

کارآگاهان با انتقال متهم به اداره آگاهی هویت اصلی وی به نام «صادق. ف» را شناسایی کرده و پس از مراجعه به مخفیگاه متهم تعدادی اسناد جعلی پزشکی را کشف کردند.

متهم پس از مواجهه با این مدارک و شاکیان لب به اعتراف گشوده و به کلاهبرداری از این خانم‌ها اعتراف کرد.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 19 مرداد 1390    | توسط: فرزاد    |    | نظرات()